Černokostelecký pivovar
žije nejen historií

PIVOVARSKÁ RESTAURACE

UBYTOVÁNÍ V PIVOVARU

SVATBY V PIVOVARU

FIREMNÍ AKCE


Pivovarská restaurace

Ochutnejte to nejlepší z domácí kuchyně naší pivovarské hospody. Vaříme přesně to, co máte rádi a co očekáváte od místa jako je toto. Řízek s bramborovým salátem, nebo pivovarský guláš s knedlíkem? Každý víkend nabízíme speciální menu a zvěřinové speciality. Nechybí ani naše pivo. Rádi vám připravíme stůl i pro vaši oslavu nebo společenské setkání.


OTEVÍRACÍ DOBA
po-ne 11:00-23:00

TELEFON
731 888 070

fotogalerie

Ubytování v pivovaru

Zůstaňte přes noc nebo celý víkend. Okolí pivovaru nabízí mnoho možností pro trávení volného času pěšky nebo na kole. Máme k dispozici několik pokojů i pro větší skupiny a zaparkovat u nás můžete i svůj karavan, a to s kompletním servisem individuálního připojení elektřiny a vody.


TELEFON
731 888 070

EMAIL
spravce@cernokosteleckypivovar.cz

fotogalerie

Svatby v pivovaru

Spojte svůj nejdůležitější den s unikátním místem Černokosteleckého pivovaru a všemi možnostmi, které nabízí. Zažijete den jako vystřižený ze slavného filmu Postřižiny. Na komín vás sice nepustíme, ale vašim hostům ukážeme místa, kudy kráčela slavná česká pivovarnická historie. Náš pivovar je totiž i domovem Národního muzea pivovarnictví.


EMAIL
spravce@cernokosteleckypivovar.cz

TELEFON
774 533 672

fotogalerie

Eventy a akce

Málokteré místo nabízí tolik možností pro firemní setkání jako právě náš pivovar. Pro oficiální část programu si můžete podle sezony vybrat z více vnitřních i venkovních prostor. V rámci návštěvnického centra nabízíme i kompletní technický servis, jako je projekce, osvětlení a ozvučení akce.


TELEFON
731 888 070

EMAIL
spravce@cernokosteleckypivovar.cz

fotogalerie